Réti Nóri igazságtalannak tartja kiesését

Fiatal kora ellenére Réti Nóri ambiciózus, érett gondolkodású, karizmatikus leányzó – és nem utolsó sorban tehetséges énekesnő.

S habár a Megasztár egy ének verseny, a bírák még is a lány életkorával indokolták kiejtését. Elsőként kiesni sosem könnyű, ezúttal a távozás ürügyét nehezebben viselte az ország 12. legjobb hangja.

Még jóformán ki sem csomagolt, már is pakolhatta össze bőröndjét Réti Nóra, akinek a Megasztár első kiesőjeként négy nap után el kellett hagynia a Mega-rezidenciát. A tizennyolc esztendős diáklány úgy érzi gyerekként kezelték őt, holott már egy érett nő. Odahaza, zuglói otthonukban számtalan alkalommal látott már el felnőtt szerepet: kishúgára és öccseire rendszerint Nóri vigyázott korábban is – anyjuk helyett anyjuk volt.

Munkát vállalt egy szórakozóhelyen, hogy keresetéből énekóráit finanszírozhassa és legyen egy kis megtakarítása, és mindemellett az iskolában is jól teljesített.

Réti Nóra

Réti Nóra: igazságtalannak tartja, hogy gyerekként kezelték

A műsor indulása előtt úgy nyilatkozott, azt szeretné, ha minél tovább jutna a show-ban, így minél többet megmutathatna magából, miközben énekhangját és színpadi mozgását is fejleszthetné. Elismert énekesnő szeretne lenni, ennek ellenére – jelenleg – úgy gondolja, nem próbálkozik meg újra semmilyen tehetségkutató színpadán sem.

“Egyszerűen nem voltak kíváncsiak az igazi énemre, csak egy rózsaszín ruhás babát láttak bennem, pedig ennél sokkal több vagyok. Eleinte tetszett, hogy kislányosan sminkelnek, színes ruhákat adnak rám, de szerintem túlzásba vitték, mert a végén úgy néztem ki, mint egy tizenkét éves. Igazságtalannak érzem, nem tudom felfogni, hogy mindent a koromra fogtak, mert én már egy céltudatos fiatal felnőtt vagyok.” – Fakadt ki Nóri a Story magazinnak.

Úgy véli, ha valóban helye van a zeneiparban, a Megasztár nélkül is felfedezik előbb-utóbb, és alkalma lesz bebizonyítani, hogy képes igazi dívává válni a színpadon.

Hasonló bejegyzések..